Život každého z nás plyne pod vlivem času. Těžko lze vůbec spočítat, kolikrát se za den podíváme na ciferník či displej hodin a zjišťujeme čas. Hodiny a hodinky nám pomáhají se orientovat v našem každodenním spěchu, ukazují nám čas ručičkami na ciferníku, nebo měnícími se číslicemi na displeji.

foto_obchod_v1Hodiny prostě do dnešního hektického světa neodmyslitelně patří, ať již jako praktická věc, nebo designový doplněk. Přizpůsobte si tohoto důležitého pomocníka svým potřebám a svému vkusu. Hodiny se mohou stát funkčním a designovým doplňkem. Je jen na vás jaké si zvolíte.

Pokud hledáte v Kladně kvalitní hodiny, hodinky, nebo budíky, ale i meteo stanice, barometry, teploměry radiostanice (věží řízené) za příznivé ceny, potom jste na správném místě. V hodinářství Kladno a Rakovník jsme specialisté nejen na tyto doplňky, nabídnete vám výběr z mnoha značek a provedení, z naší nabídky si jistě vyberete. Ze značek vybíráme například: JET-SET, ORIENT, MPM, LACERTA, JACQUES LEMANS, CASIO, SECCO. Hlavní vlajkovou lodí našeho hodinářského sortimentu je česká značka JVD.

Zákazníkům vždy ochotně pomůžeme s výběrem hodin, které budou nejlépe odpovídat jejich potřebám i vkusu. Hodiny jsou také skvělým dárkem, který zaručeně potěší.

Sortiment hodinářství Kladno a Rakovník splní i vaše očekávání.  Svým zákazníkům se snažíme maximálně vycházet vstříc a poskytovat jim odbornou péči i profesionální servis. V naší kamenné prodejně naleznete široký sortiment hodin různých značek, tvarů a druhů, rovněž vám nabízíme možnost oprav hodin, hodinek, budíků.

Hodinářství Kladno a Rakovník je tady právě pro vás. Rádi vás uvidíme a poradíme s výběrem hodinek pro vás i vaše blízké.