Šperky se zdobí lidé po celém světě.  Zdůrazňují jejich vkus, originalitu, ale i bohatství. Jejich designu a výrobě byla vždy věnována veliká péče, neboť šperk podtrhuje osobnost člověka. Zlato dodnes patří k nejpoužívanějším materiálům při výrobě šperků, protože zlaté šperky stále patří k těm nejoblíbenějším.

Hledáte kvalitní zlaté šperky? Chcete šperky trvalé hodnoty?

Potom si prohlédněte naši nabídku zlatých šperků v našem zlatnictví, nebo zde ve fotogalerii se zlatými dětskými náušnicemi.Propracovaný jedinečný design zlatých šperků, široký výběr a vysoká kvalita, to jsou vlastnosti, které na našich špercích zákazníci oceňují. V nabídce najdete i šperky z chirurgické oceli, které mohou být obohacené i koženými prvky. Šperky Kladno jsou místem, kde vyberete skvělý dárek pro nejrůznější příležitosti. Udělejte radost sobě, nebo někomu blízkému, nádherným zlatým šperkem, který nejen potěší, ale uchovává si svou hodnotu i do budoucna.

Zlatnictví LUXUR Kladno a Rakovník

Šperky nejen prodáváme, ale vyrobíme vám je i na zakázku. Výroba šperků Kladno pracuje pouze s prvotřídními materiály. Naši zlatníci dokáží vytvořit nádherné zlaté šperky, které podtrhnou vaši krásu i jedinečnost okamžiku. Při své práci jsou si vědomi hodnoty materiálu i pocitů, které má výsledný šperk vyvolat. Šperky na zakázku mohou být klasické, nebo naopak velmi netradiční. Šperky vám můžeme zhotovit dle vašeho vlastního návrhu, nebo vám jej navrhneme sami. Líbí se vám lesk a barvy? Potom vám vyrobíme šperky Swarowski elements. Vždy klademe důraz na to, abyste obdrželi velmi dobře zpracovaný a originální šperk, přesně podle vašich představ.

Zlaté dětské naušnice

Aby se vaše miminko či malá slečna, stala opravdovou princeznou, není vhodnější dárek, než krásné dětské náušnice. Dětské náušnice většinou patří mezi první šperk, který malá princezna obdrží a často ji dětské náušnice doprovází i po celé dětství. Dětské zlaté náušnice Kladno nakoupíte výhodně v našem zlatnictví. Dětské náušnice nabízíme v mnoha různých tvarech, mohou být ze žlutého nebo bílého zlata, doplněny perlou, nebo kameny. Barvu kamenu můžete zvolit podle oblíbenosti, nebo například podle barvy očí budoucí nositelky.